Kuchticka.cz

28.03.2012

Autor: Lenka

Dort graf s legendou

Dort graf s legendou

Dort jako koláčový graf s legendou, k ročnímu výročí jednoho firemního projektu. Dort byl vanilkový piškot, vanilková náplň a jahody. Na toto výročí asi nikdy nezapomenou všichni, kdo tam byli, neboť můj původně geniální nápad do dortu dát ještě dortovou fontánu jim prodloužil život asi tak o tři roky. Ve firmě jsou instalovány detektory kouře a tepla, a samozřejmě i sprchy, a to si uvědomili všichni asi tak 5 vteřin po zapálení té fontány, kterou pak chtěli uhasit v dortu a když to nezabralo tak v kafi. Naštěstí se nic nestalo, protože jinak by mě naše office manažerka asi uškrtila.

2 fotografie »
 
 
1
 
CMP PATH: https://proxy.iva.seznam.cz/cmp2-static-app/js/cmp2/scmp-int.js home | o nás a kontakty | podmínky užití | Facebook
Dory fotogalerie. Na těchto stránkách naleznete obrázky všech možných i nemožných dortů např.: dort auto, dort beruška, dort hello kitty, dort kniha, dort krteček, dort mašinka tomáš, dort srdce, dorty, dorty fotogalerie, dorty k narozeninám, dorty pro děti, dětské dorty, narozeninové dorty, svatební dorty, pro děti i pro dospělé. User Agent:CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)