Kuchticka.cz

Něco o tomto webu

Vítejte na kuchticka.cz. Tento web je věnován mým dortům, které peču svým příbuzným, kamarádům, známým i neznámým. Jmenuju se Lenka Philippová, bydlím v Praze, mám manžela a malého synka.

V cukrařině jsem samouk a velice mě to baví. K dortům mě přivedla moje kamarádka, které za to velice děkuji, protože se staly mým oblíbeným koníčkem. Všechny dorty na těchto stránkách jsem vytvořila, vyfotila a některé i ochutnala. Hodně z nich bylo jako dárek a udělaly mnoho radosti. A o tom celá ta práce je, protože dorty jsou více méně krátkodobá záležitost.

Pokud byste chtěli poradit, nebo třeba nějaký dortík upéct, můžete mě kontaktovat na adrese kleontyna@seznam.cz. Jen mějte prosím trochu strpení jestli neodpovím ihned.

 
CMP PATH: /js/cmp/dist/scmp-ext.js?webId=11025 home | o nás a kontakty | podmínky užití | Facebook
Dory fotogalerie. Na těchto stránkách naleznete obrázky všech možných i nemožných dortů např.: dort auto, dort beruška, dort hello kitty, dort kniha, dort krteček, dort mašinka tomáš, dort srdce, dorty, dorty fotogalerie, dorty k narozeninám, dorty pro děti, dětské dorty, narozeninové dorty, svatební dorty, pro děti i pro dospělé. User Agent:CCBot/2.0 (https://commoncrawl.org/faq/)